بیش از 28 قالب در فروشگاه موجود است.

خبرساز

ما سعی کردیم برای این قالب امکانات زیادی را در نظر بگیریم تا ظاهری زیبا تر و جذاب تر برای قالب فراهم کنیم. این زیبایی بر روی بیننده سایت شما نیز تاثیر بسزایی دارد.
  • ریسپانسیو
  • ویژه
  • پیشنهاد مدیر سایت
  • اسلایدر
  • فونت فارسی
  • ماژول خاص
  • نسخه موبایل
  • استانداد سئو
  • W3C استاندارد
درصورتی که به جوملا آشنایی ندارید لطفا قالب را بصورت بسته نصبی خریداری کنید. فروشگاه در قبال خرید اشتباه جوابگو نیست.
این کالا دیجیتال است و در صورت پشیمانی برگشت هزینه ندارد
این محصول کد نشده است اما با خرید نسخه نا محدود شما مجوز استفاده نا محدود این قالب را خواهید داشت.
شما حق فروش مجدد این محصول را ندارید
تمامی حقوق این محصول برای گروه دیما محفوظ است.
با خرید این محصول شما تمامی این قوانین را تایید کردید و نیازی به ثبت کاغذی تعهد نامه ندارد.
هرگونه سوء استفاده توسط گروه دیما قابل پیگرد قانونی است.

توضیحات و معرفی قالب

اين نرم افزار يک نرم افزار مديريت سايتهاي خبري است ، اين برنامه تمامي قابليت هاي مورد نياز يک سايت خبري را داراست و به مدير و کاربر اين امکان را مي دهد تا براحتي اخبار را بارگذاري و اضافه کنند! همچنين يک نرم افزار جامع براي انتشار اخبار در سايتهاي خبري خبرگزاريهاست . با بهره گيري از يک محيط نرم افزاري آنلاين و قدرتمند، در عرض كمتر از يك دقيقه قادر است اخبار شما را انتشار دهد. با افزايش توانائيهاي سايتهاي خبري و ازدياد عناوين منتشر شده در روز، گردش عمليات با محدوديتهاي فني و مديريتي متعددي مواجه مي گردد و گروه تأمين مطالب دچار آشفتگي مي گردد. اين مشکل براي سردبير و مديران ارشد سايت دوچندان خواهد بود. از طرفي دسترسي آسان و ايمن به محيط تحريريه براي همکاران دور و نزديک باعث تسهيل و تسريع در روند انتشار مطالب مي گردد. درعين حال مخاطبان سايتهاي. خبري هر روزه در حال افزايش هستند و اين امر مسئوليت سايت شما را در صحت و دقت مطالب دوچندان مي کند. بنابراين در عين سرعت، نظارت بر صحت مطالب نيز حياتي و مهمتر مي گردد.قالب خبرساز

 

پرتال طراحان وب متشکل از یک گروه مجرب در طراحی ،نصب و اجرای صفحات وب و پرتال های شخصی ،تجاری ،دولتی و همچنین يکي از مراكز ارائه دهنده خدمات طراحي وب،تجارت الكترونيك، خدمات ميزباني وب، ثبت دامنه و خدمات مرتبط را به عنوان يكي از مهم ترين نيازهاي عرصه تجارت الكترونيك از طريقه اين سايت ارائه مي‌نمايد.
سابقه ارائه اين خدمات در اين مجموعه از سال 1384 پايه‌گذاري شده و در اوايل سال 1386 ارائه الكترونيكي اين خدمات از طريق اينترنت و سايت آغاز نموده. اكنون نيز با گذشت بيش از 10 سال سابقه فعاليت در اين زمينه پرتال طراحان وب تصميم به راه‌اندازي سايت جامع فارسي طراحان وب در خصوص ارائه خدمات ميزباني، ثبت دامنه و طراحي حرفه اي وب نموده و اميدوار است بتواند همچنان در اين عرصه خدمتگذار مشتريان خود باشد.

کپی رایت © 1384 پرتال طراحان وب ایران. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Tarrahane Web Iran